Xat Yardim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

B€DAVA XATS DAYS ALMA [(cfr) = cafer işte)]

+4
ösqé <3
serseri---aşık
aslanbey
dadof_34
8 posters

B€DAVA XATS DAYS ALMA [(cfr) = cafer işte)] Empty B€DAVA XATS DAYS ALMA [(cfr) = cafer işte)]

Mesaj  dadof_34 Perş. Ağus. 13, 2009 1:02 am

Arrow Arrow Arkadaşlar bu yöntem reklam linklerine tıklamayla para kazanmaya dayalıdır Kazandığınız paraylada clubpeenguin,knight online gibi oyunlarda paralı üyelik alabilirsiniz.
Arkadaşlar sahip olmamız gerekenler ...... Exclamation Exclamation Exclamation ....... Question Question Question
bir paypal hesabı birde turkptc hesabımızın olması evet öncelikle paypal hesabı alıyoruz (eğer zaten paypal hesabınız varsa gerek yok)
paypal hesabı almak içi
www.paypal.com/tr
a girmelisiniz ve hesap almalısınız
paypaldan hesap almak için kredi kartına gerek yoktur ikinci işlemde kredi kartı bilgilerinizi ister fakat yazmayıp continue derseniz hata gelmesine rağmen yine de hesabınız açılır
paypal hesabımıızı aldık şimdi para kazanmak için ne yapacağız derseniz burda dünyada büyük bir kitlenin kullandığı turkptc da para kazanmak buda nası olu yo tabiki ilk yapmamız qereken üye olmak içinhttp://bux.to/?r=dadof buradan üyeliqimizi alıyoruz bundan sonrası çok basit

[ Arkadaşlarımı Davet Et ] Cool Cool Cool
Arkadaşlarınızın e-posta adreslerine sizin referans linkinizi içeren ve sitemizi tanıtan otomatik bir e-posta yollamanızı sağlar. Bu sayede arkadaşlarınızda para kazanma fırsatı bulurken, sizde gelirinizi arttırabilirsiniz.

ewet siteye qiriş yapın

[ Tıkla Kazan ]
Site reklamlarını tıklayarak kazanç sağlayabilirsiniz.
tıkladıqınız sitede 10 dan qeriye dogru saniye olarak bi zamn war o bittiqinde tamam yazısı çıkıyo we kazanmıs oluyosun Hesap bakiyeniz minimum ödeme limitinin (2.00$) bu rakama ulaştıqınızda paypal hesabınıza ödeme yapabilirsiniz.

paypala paranızı qöndermek için hesabım'ı tıklıyoruz we aşa indimizde

[ Ödeme Talep Et ] i tıklamanız yeterli..........!!!!!!!!!!!!......... Question Question Question cheers qelsin paralar yuhahaha:D:D:D king

En son dadof_34 tarafından Çarş. Şub. 17, 2010 3:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dadof_34
dadof_34

B€DAVA XATS DAYS ALMA [(cfr) = cafer işte)] Empty Geri: B€DAVA XATS DAYS ALMA [(cfr) = cafer işte)]

Mesaj  dadof_34 Cuma Ağus. 14, 2009 4:21 pm

bu site denen miştir arkadaşlar herkese tawsiyem üye olun we paypala yatırdınız paraları diledinizce harcayın[/i][/b] Very Happy santa

herkese iyi kazançlar:D:D:D jocolor
dadof_34
dadof_34

B€DAVA XATS DAYS ALMA [(cfr) = cafer işte)] Empty Geri: B€DAVA XATS DAYS ALMA [(cfr) = cafer işte)]

Mesaj  dadof_34 Salı Ağus. 18, 2009 12:07 am

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers sunny sunny sunny sunny sunny

En son dadof_34 tarafından Çarş. Şub. 17, 2010 3:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dadof_34
dadof_34

Mesaj  dadof_34 Salı Ağus. 18, 2009 2:35 am

insan bi teşşekkür eder
dadof_34
dadof_34

B€DAVA XATS DAYS ALMA [(cfr) = cafer işte)] Empty teskkur ederim

Mesaj  aslanbey Salı Ağus. 18, 2009 6:27 pm

teskkur ederim saol
aslanbey
aslanbey

Mesaj  serseri---aşık Çarş. Ağus. 26, 2009 12:33 am

dadof_34 demiş ki:arkadaşlar bi site daha buldum isterseniz bunada üye olabilirsiniz
aynı şekilde üye olun we qerisi size kalmıs http://bux.to/?r=dadof

serseri---aşık

http://xat.com/YusufWeb

Mesaj  dadof_34 Perş. Ağus. 27, 2009 6:37 pm

Arkadaşlar bu yöntem reklam linklerine tıklamayla para kazanmaya dayalıdır Kazandığınız paraylada clubpeenguin,knight online gibi oyunlarda paralı üyelik alabilirsiniz.
Arkadaşlar sahip olmamız gerekenler
bir paypal hesabı
bir adbux hesabı
evet öncelikle paypal hesabı alıyoruz (eğer zaten paypal hesabınız varsa gerek yok)
paypal hesabı almak içi
www.paypal.com/tr a girmelisiniz ve hesap almalısınız
paypaldan hesap almak için kredi kartına gerek yoktur ikinci işlemde kredi kartı bilgilerinizi ister fakat yazmayıp continue derseniz hata gelmesine rağmen yine de hesabınız açılır
paypal hesabımıızı aldık şimdi para kazanmak için ne yapacağız derseniz burda dünyada büyük bir kitlenin kullandığı adbuxla para kazanacağız tabi önce adbuxtan üyelik alacağız peki nerden alacağız adbux üyeliğini tabiki burdan
http://bux.to/?r=dadof <<< Referans Linkimdir sadece site adresiyLede qirebiLirsiniZ farketmez biriyLe sadece benim referansim tarafından üye oLmuş oLursunuz
join now free ye tıklıyoruz ve üyelik bilgilerimizi doldurup kaydediyoruz
üyelik işlemimiz tamamlandıktan sonra login oluyoruz
ve surf ad kısmına gelip kategorilere ayrılmış link reklamları na tek tek tıklıyoruz
dikkat etmeniz gereken aynı anda iki reklama tıklamamalısınız
ve reklamlardan birine tıkladıktan sonra tukarda sayaç 30 dan geriye doğru saymaya başlayacak bittiğinde önce DONE sonrada DONE $ olacak ve bu reklamla işimiz bu günlük bitecek aynı işlemi diğer reklam linklerinede uygulayacağız
bir reklama günde sadece 1 defa tıklayabiliriz
ve toplam paramızı members kısmından öğrenebiliriz daha sonra paramızın yazdığı kısmından cashout a tıklayarak paramızı paypal hesabımıza aktırıyoruz daha sonra paypal hesabımızdaki bu parayı gönlümüzce harcıyoruz
Hepinize kolay gelsin bol kazançlar arkadaşlar ..Aktarma yapabiLmek için En az 10 doLar yapmak Lazım... :)ARKADAŞLAR BUNLAR DENENMİŞTİR PARALARI CASHOUTLA PAYPALA AKTARABİLİYOSUNUZ..!

En son dadof_34 tarafından Çarş. Şub. 17, 2010 3:58 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dadof_34
dadof_34

Mesaj  dadof_34 Perş. Ağus. 27, 2009 6:39 pm

dadof_34 demiş ki:Arkadaşlar bu yöntem reklam linklerine tıklamayla para kazanmaya dayalıdır Kazandığınız paraylada clubpeenguin,knight online gibi oyunlarda paralı üyelik alabilirsiniz.
Arkadaşlar sahip olmamız gerekenler
bir paypal hesabı
bir adbux hesabı
evet öncelikle paypal hesabı alıyoruz (eğer zaten paypal hesabınız varsa gerek yok)
paypal hesabı almak içi
www.paypal.com/tr a girmelisiniz ve hesap almalısınız
paypal hesabımıızı aldık şimdi para kazanmak için ne yapacağız derseniz burda dünyada büyük bir kitlenin kullandığı adbuxla para kazanacağız tabi önce adbuxtan üyelik alacağız peki nerden alacağız adbux üyeliğini tabiki burdan
http://adbux.org/?r=dadof_34 <<< Referans Linkimdir sadece site adresiyLede qirebiLirsiniZ farketmez biriyLe sadece benim referansim tarafından üye oLmuş oLursunuz
join now free ye tıklıyoruz ve üyelik bilgilerimizi doldurup kaydediyoruz
üyelik işlemimiz tamamlandıktan sonra login oluyoruz
ve surf ad kısmına gelip kategorilere ayrılmış link reklamları na tek tek tıklıyoruz
dikkat etmeniz gereken aynı anda iki reklama tıklamamalısınız
ve reklamlardan birine tıkladıktan sonra tukarda sayaç 30 dan geriye doğru saymaya başlayacak bittiğinde önce DONE sonrada DONE $ olacak ve bu reklamla işimiz bu günlük bitecek aynı işlemi diğer reklam linklerinede uygulayacağız
bir reklama günde sadece 1 defa tıklayabiliriz
ve toplam paramızı members kısmından öğrenebiliriz daha sonra paramızın yazdığı kısmından cashout a tıklayarak paramızı paypal hesabımıza aktırıyoruz daha sonra paypal hesabımızdaki bu parayı gönlümüzce harcıyoruz
Hepinize kolay gelsin bol kazançlar arkadaşlar ..Aktarma yapabiLmek için En az 10 doLar yapmak Lazım... :)ARKADAŞLAR BUNLAR DENENMİŞTİR PARALARI CASHOUTLA PAYPALA AKTARABİLİYOSUNUZ..!
dadof_34
dadof_34

Mesaj  ösqé <3 Cuma Ağus. 28, 2009 10:57 am

cok cok saoL B€DAVA XATS DAYS ALMA [(cfr) = cafer işte)] Bg
ösqé <3
ösqé <3

B€DAVA XATS DAYS ALMA [(cfr) = cafer işte)] Empty paybaldan kredi kartsız xats powes alımında ???????

Mesaj  harbiyethemo Çarş. Eyl. 16, 2009 12:33 pm

ARkdaşlar herşey qüzel tamam da reklam izledik puanımızı aldık paybalımız da açdık.Paramızdan yattı paybala.Buraya kadar herşey tmm.Simdi qeLelim xats days almaya.Gelelim xata http://xat.com/web_gear/chat/buy.php?UserId=80399596&k2=-1534723331 paybaldan alcaz simdi örnek 5 $ daN. Simdi paybal msn qirişini yaptık.Sonra sorun oLan yer karşımıza kredi kartı numarasını istiyor.Bu numarayıda yazmadan işLem yapamıosun scratch

Bir çözümü varsa yardım Question

harbiyethemo

Mesaj  dadof_34 Ptsi Ocak 18, 2010 1:18 am

güzel kardeşim bara sitesinden paypal adresine transfer yaptın ordanda paypalla al xats days işte ben alıyomda sen niye alamıyosun
dadof_34
dadof_34

B€DAVA XATS DAYS ALMA [(cfr) = cafer işte)] Empty HEPSİ YALAN BOŞUNA MİLLETİ YORMAYIN

Mesaj  serindalga_02 C.tesi Şub. 13, 2010 4:25 am

WALLA O KADAR KAZANDIK AMA NE PAYPALA PARA GÖNDEREN VAR NEDE SORAN Bİ SİTE VARDI DEWİL KARDEŞİMİZ ANLATMIŞTI SİTE ADI BU http://www.awsurveys.com BEN ÜYE OLDUM 75 DOLARI ZORLA YAPTIM AMA 10 GÜNDÜR HALEN YATCAK NERDEEEEEEEE
serindalga_02
serindalga_02

B€DAVA XATS DAYS ALMA [(cfr) = cafer işte)] Empty DADOFUN DİKKATİNE

Mesaj  serindalga_02 C.tesi Şub. 13, 2010 4:33 am

KARDEŞ BAK afro HARBİYETHEMO afro KARDEŞİMİZ DİYORKİ TMM REKLAMDAN PARA KAZANDIK PAYPAL HESABIMA YATTI DİYO AMA BU ADRESTEN http://xat.com/web_gear/chat/buy.php?UserId=80399596&k2=-1534723331 DAYS ALMAYA KALKTIĞINDA PAYPAL HESABINDAN OTOMATİKMAN KREDİ KARTI İSTİYO KREDİ KARTI OLMADIMI ALMIYO O REKLAMLAR BENCE BOŞ PEKİ SEN NASIL ALIYOSUN SENİN PAYPAL HESABINDA KREDİ KARTI YÜKLÜMÜ EĞER YÜKLÜ DEĞİLSE NASIL ALIYOSUN No No No lol! lol! Razz Razz Razz Razz Razz
serindalga_02
serindalga_02

Mesaj  beqzix Paz Şub. 14, 2010 12:58 am

Ya ben A.W Suveys i denemiştim. 75$ yapmıştım ve paypalıma yollamıştım ama 1 yıl olmuştur hiç bişey gelmedi yolladığım zamanlarda kredi kartı yoktu paypal adresimde şimdi kayıtlı olarak var kredi kartı adreste şimdi yapsam gelirmi bu reklam tıklayınca para kazanma olayı gerçekmi yani yapan varsa biizat bi yardım etsin lütfen Teşekkürler confused confused affraid
beqzix
beqzix

Mesaj  dadof_34 Paz Şub. 14, 2010 3:47 am

kardeşlerim canılarım ben yüklüyorum kredi kartım var ama kredi kartından param qitmiyor . paypala yolladıqım kadarını harcıyorum olup bitiyor
dadof_34
dadof_34

Mesaj  dadof_34 Paz Şub. 14, 2010 3:50 am

http://bux.to/?r=dadof bu siteden kazanıyorum ben bunu sölim kardesim kredi kartı bilqisi qirersin paypala ordan yükledin kadarını harca benim qibi olur biter
dadof_34
dadof_34

Mesaj  beqzix Paz Şub. 14, 2010 12:17 pm

ozaman kredi kartı kayıtlı olmadığı için bende 75 $ ı yollayamadı olablirmi şimdi yüklü bi deneyeyim (: saol kardeşim olursa haberdar ederim
beqzix
beqzix

Mesaj  serindalga_02 Salı Şub. 16, 2010 1:42 am

PEKİ KREDİ KARTI LE BİR DAHA ÜYE OLSAK VE YENİ REGİSTER AÇSAK A.W SURVEY SİTESİNE YENİDEN ÜYE OLSAK 75 DOLARI KAZANSAK GELİRMİ PEKİ GELDİĞİ ZAMAN NASIL ÖĞRENECEZ Bİ BİLGİ VERİLMİYOR affraid confused
serindalga_02
serindalga_02

Mesaj  serindalga_02 Salı Şub. 16, 2010 1:43 am

PEKİ BEN SANA HERGÜN 75 DOLAR KAZANDIRRIM O ZAMAN SEN AL BİZE DAYSLARI AT OLMAZMI HERGÜN 75 DOLAR cheers cheers MSN ADRESİM komando_02@hotmail.com senden haber bekliyorum
serindalga_02
serindalga_02

Mesaj  DewiL Ptsi Haz. 07, 2010 9:54 am

Arkadaşlar ;
Artık Adbux ve Awsurveys'ten TÜRKİYE üzerinden PAYPAL'a para aktarma kaldırılmıştır.
Hatta Kaldırılalı baya bi oldu.
Ben Forum'da bununla ilgili bir paylaşımda bulundum. Bulunduktan 1 hafta sonra kaldırıldı.
Doğru önceden aktarımı vardı ama artık kaldırıldı. Yani artık paranızı biriktirseniz de PAYPAL'a aktarım yapamazsınız Türkiye Üzerinden aktarım YOK !!!

KONU KİLİT !
DewiL
DewiL

https://www.facebook.com/BuzzKalp

- Similar topics